Drzwi tarasowe


Materiał: sosna, red meranti, dąb, modrzew, świerk.
Sposoby otwierania: rozwierne do wewnątrz i na zewnątrz
Szyby: niskoemisyjne wypełnione argonem (współczynnik przenikania ciepła szyby od 0,6 do 1,1 W/m2K), bezpieczne, antywłamaniowe klasy P2 i P4, antisol, refleksyjne, samoczyszczące, dźwiękochłonne, matowe, ornamentowe, ciepłe ramki międzyszybowe
Okucia: zwykłe, wzmocnione, bezpieczne, antywłamaniowe w klasach WK1, WK2 i WK3
Inne opcje: nawiewniki, szprosy (wewnątrzszybowe, konstrukcyjne, wiedeńskie naklejane, zewnętrzne zapinane), elementy ozdobne stylizowane.

Kolorystyka lazury:

Dowolny kolor z palety RAL:


Drzwi podnoszono-przesuwne HST (HS): konstrukcja dostępna z 3 wariantami grubości skrzydeł: 68, 78 i 92mm (adekwatnie do oferowanych okien i drzwi balkonowych). Pozwalają uzyskać ogromne przeszklenia ograniczone tylko budową szyby i jej ciężarem. Dostępne również w opcji z nakładkami aluminiowymi.

 

 


Drzwi tarasowe przesuwno-składane (harmonijkowe FS) - dostępne jako składane do wewnątrz lub na zewnątrz, z progami drewnianym lub niskim aluminiowym. Pozwalają uzyskać po otwarciu maksymalną szerokość światła przejścia w stosunku do innych systemów przesuwnych. Możliwość dużej konfiguracji jeśli chodzi o ilość skrzydeł i sposób ich otwierania.


Drzwi tarasowe przesuwne EKO SLIDE (ES) - innowacyjny system drzwi przesuwnych opartych na okuciach firmy Siegenia. Pozwala budować skrzydła o masie do 250kg. Jego cechą charakterystyczną jest szklenie listwami przyszybowymi od strony zewnętrznej co poprawia estetykę wyrobu wewnątrz pomieszczenia oraz skrzydło jezne poruszające się po zewnętrznej szynie. Drzwi dostępne z niskim progiem wykonanym z tworzywa (doskonale nadaje się do realizacji renowacyjnych z istniejącą już posadzką. Możliwość szklenia pakietami 2 i 3-szybowymi. Konstrukcja dostępna także w wariancie z okładzinami aluminiowymi.