14 urodziny Timber Joinery

14 urodziny Timber Joinery

Firma Timber Joinery została założona przez Piotra Galewskiego. Od 14 lat dostarcza najwyższej jakości stolarkę otworową, łącząc tradycję z nowoczesnością. To firma, która zdobyła zaufanie klientów zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Do naszych osiągnięć możemy zaliczyć między innymi:
- Ekspansję Rynkową, która z lokalnej firmy przekształciła się w międzynarodowego dostawcę, eksportując produkty do krajów Unii Europejskiej i świata.
- Innowacje w najnowocześniejsze technologie i ekologiczne materiały, aby oferować produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
- Nowoczesność technologicznej obróbki drewna pozwalającą na zwiększenie wydajności i jakości produkcji.
- Ekologiczne rozwiązania, takie jak certyfikowane materiały FSC i energooszczędne technologie, które mają uznanie wśród świadomych ekologicznie klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Szeroki wachlarz okien i drzwi, bram garażowych, systemów osłonowych i dodatków dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Nasze produkty wyróżniają się nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością i trwałością. Każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów, a wysoka jakość produktów jest zapewniana przez rygorystyczne kontrolowanie procesów produkcyjnych i użycie najlepszych dostępnych materiałów.

Nasze Wartości to przede wszystkim:
- Jakość, w której każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy jakości, aby zapewnić najwyższy standard.
- Zadowolenie klienta, któremu oferujemy kompleksową obsługę, od doradztwa i pomiarów, po profesjonalny montaż i serwis posprzedażowy.
- Zrównoważony rozwój, w którym stawiamy na ekologiczne rozwiązania, korzystając z certyfikowanych materiałów i energooszczędnych technologii.

Nagrody i Wyróżnienia:
Jesteśmy laureatami licznych nagród branżowych za innowacyjność i jakość naszych produktów.
Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze wysokie standardy produkcji i zarządzania.

Po 14 latach działalności Timber Joinery Piotr Galewski może pochwalić się solidną pozycją na rynku, dynamicznym rozwojem oraz lojalną bazą klientów. Innowacyjne podejście do produkcji, dbałość o jakość oraz profesjonalna obsługa klienta przyczyniły się do sukcesu firmy, która z pewnością będzie kontynuować swój rozwój w kolejnych latach.

Zapraszamy do współpracy i poznania pełnej gamy naszych produktów. Timber Joinery Piotr Galewski to synonim jakości, niezawodności i nowoczesnych rozwiązań w stolarce otworowej. Dziękujemy za 14 lat zaufania!