O firmie

O firmie

TIMBER Joinery to firma, która zrzesza w swoich szeregach dynamiczny zespół techników i handlowców, których cechuje oprócz wieloletniego doświadczenia zdobytego w Fabrykach Okien i Drzwi, innowacyjne i nietuzinkowe podejście do szeroko rozumianej stolarki otworowej. 

Tematyką stolarki otworowej zajmujemy się od ponad dziesięciu lat i zdobyta przez ten czas fachowość, zarówno w handlu, technologii, serwisie pozwala nam z czystym sumieniem określić się mianem profesjonalistów w tej dziedzinie. 

Dlatego też w naszej ofercie promujemy w Polsce jak i na terenie Unii Europejskiej jedynie wiodących producentów stolarki okiennej. 

Za priorytet stawiamy sobie promowanie najlepszych, najtrwalszych, proekologicznych a zarazem mających na względzie kieszeń naszych Klientów, rozwiązań w różnych segmentach branży budowlanej. 

Chcemy szczególnie zaproponować Państwu wyroby producentów stolarki otworowej: drewnianej, drewniano-aluminiowej, aluminiowej oraz PCV. Wraz z tą ofertą z radością pomożemy Państwu w doborze okiennic, rolet, żaluzji i szerokiej gamy innych dodatków, których szczegółową listę wraz z opisami znajdziecie na naszej stronie w zakładce Oferta.